O nás

Hľadáte tichú lokalitu, súkromie a moderné bývanie? Už nemusíte! Tillia v Záhorskej Bystrici má všetko, čo o čom snívate.
Výhody

Pre naše deti sme vybrali to najlepšie

Ak ste sa raz rozhodli usadiť sa na jednom mieste, chcete aby to bolo perfektné nielen pre vás, ale najmä pre deti.

Vieme, že ak vyberáte nové bývanie, myslíte na budúcnosť. Preto je Tillia navrhnutá tak, aby poskytovala to najlepšie z prírody i z mesta zároveň. Projekt Pod vŕškami, kde sa bytový dom Tillia nachádza ponúka zázemie najmä mladým rodinám, ktoré sa obzerajú po dobrej dostupnosti do mesta, blízkosti škôl a škôlok a predovšetkým chcú deťom dopriať voľnosť v prírode.

Súkromný vnútroblok

Pokiaľ ide o bývanie, súkromie je prioritou pre každého. Súčasťou bytového domu Tillia je súkromný vnútroblok, ktorý poskytuje svojim obyvateľom privátny kúsok prírody a výnimočný pocit bezpečia. Stačí sa pozrieť z okna a vaše deti budete mať stále na očiach.

icon_forest

Park a lesy blízko

Lokalita je to, čo na nehnuteľnosti nikdy nezmeníte. Projekt Tillia sme preto zasadili do blízkeho okolia zelených parkov a lesov, s výhľadom na čarovné Malé Karpaty. Splňte si sen a bývajte v pokojnej náruči krásnej prírody.

3 podlažná budova

Prioritou bytového domu Tillia je poskytnúť každému obyvateľovi vlastný priestor a dostatok súkromia. Preto tento bytový dom tvoria len tri podlažia s výťahom, pričom s rastúcim poschodím klesá počet bytov.

Kvalitné materiály a vyhotovenie

Nie je novostavba ako novostavba a aj pri nových bytoch je rozdiel v kvalite vyhotovenia. Projekt Tillia sa pýši poctivým remeselným vyhotovením z vysokokvalitných materiálov – zo železobetónu a tehly. Doprajte si bývanie, po akom ste túžili.

Parkovanie v podzemí

Výhodou bytového domu Tillia sú aj podzemné garáže. Ku každému bytu je možné si zakúpiť vlastné parkovacie miesto, takže sa už nemusíte báť, že nebudete mať po príchode z práce kde zaparkovať.

Občianska vybavenosť

Nemusíte cestovať ďaleko, aby ste mali všetko, čo potrebujete. Záhorská Bystrica poskytuje komfort života na vidieku s mestskou občianskou vybavenosťou. Obchody, zdravonícke stredisko, školy a aj športoviská máte na dosah.

Ponuka bývania

Z čoho si viete vybrať

K dispozícii sú 2, 3 a 4 izbové byty v trojpodlažných budovách. Prízemné byty disponujú záhradkami, nadzemné byty balkónom a na najvyššom poschodí si môžete vychutnať výhľad na priestrannej terase.

Ponuka bývania

0

Bytov

0

Parkovacích miest

0

Bytov s terasou

0

Bytov so záhradkami

6 jednoduchých krokov pre Váš nový domov

Partnermi projektu je VÚB banka. Hypotéku si však môžete vybaviť v ktorejkoľvek banke na trhu. Kúpna cena nehnuteľnosti sa hradí pred vkladom do katastra, vklad sa realizuje po vydaní kvitancie financujúcou bankou.

Vitajte Pod vŕškami

Pod Vŕškami je moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života.

Štvrť Pod Vŕškami leží na slnečnom úpätí Malých Karpát v juhovýchodnej časti Záhorskej Bystrice. Projekt je citlivo vsadený do mierneho južného svahu plného svetla v čarovnom prírodnom prostredí.

Výhody moderného mesta

Záhorská Bystrica je mestská časť Bratislavy so všetkými výhodami moderného mesta. Obyvatelia majú na dosah ruky obchody, reštaurácie, športoviská, zdravotné stredisko aj nákupné centrum Bory Mall. Do centra mesta jazdí priamy spoj MHD a cesta autom trvá iba 15 minút.

Šport a relax v prírode

Lokalita je navyše obklopená nádhernou prírodou Malých Karpát, do ktorých vedú cyklistické trasy a turistické chodníky. Kúsok od domu tak môžete mať napríklad bratislavský lesopark či hrad Pajštún.

Lákavá harmónia

Práve kombinácia moderného mestského života v objatí prírody je najväčším lákadlom Záhorskej Bystrice. Nájdite si aj Vy nový domov v čoraz populárnejšej časti Bratislavy.

Kontakt

Dohodnite si stretnutie

Pri Vápenickom potoku 100
841 06 Záhorská Bystrica
Tel: +421 (0) 917 240 240

Email: info@tillia.sk

* Údaje označené hviezdičkou sú nepovinné